Cvičení těhotných a předporodní přípravy Vyškov

Reference

 

Díky moc za perfektní těhotenské cvičení, které pro mě bylo příjemně a užitečně stráveným časem v milé společnosti. Zároveň i díky za předporodní přípravu, které jsem se zúčastnila i s manželem a díky které jsem pak porod správně udýchala a v manželovi měla opravdovou oporu. Takže sečteno, podtrženo - už se těším na další příležitost k opětovnému navštěvování tohoto cvičení. (Mgr. Jana Kletečková)

 

Katy,

cvičení pro těhotné maminky bylo skvělé a jsem moc ráda, že jsem do toho šla! Nejen, že jsem si dobře zacvičila, posílila svaly, abych byla fit jak k porodu, tak i po něm, ale dozvěděla jsem se i spoustu zajímavých informací nejen o těhotenství... Našla jsem však také nové kamarádky, se kterými se setkáváme dodnes a naše dětičky si spolu začínají hrát. Doufám, že cvičení povedeš ještě hodně dlouho, ať mám kam chodit za pár let, až budu snad čekat druhého mimíska :-) Díky moc za Tvoji iniciativu! (Petra Kovaříková)

 

Kdyz jsem otehotnela, tak jsem premyslela co bude pro ma zada a celkove pro me nejlepsi! Nahodnejsem listovala ve vyskovskem regionu a uvidela inzerat,ze v materskem centru Radost je cviceni pro tehotne pod vedenim porodni asistentky. Tak jsem se tam vydala a cviceni se mi tak zalibilo, ze jsem chodila co to slo. Kata nas vzdy vyslechla a ukazala cviky na ruzne partie co nas bolely a i dychani jsme si trenovaly.A hlavne jsme s ostatnima holkama resily co nas ceka atd..a Kata nas na vse pripravila. Diky ti, byla jsem spokojena ;) (Michaela Ciceková)

 

Spolupráce s Katkou mi přinesla hodně. Nejenže jsem se naučila, jak porod lépe zvládnout, ale na její hodiny jsem chodila velice ráda, a to díky jejímu kamarádskému přístupu, vřelosti a ochotě zodpovědět jakékoliv otázky. Vřele doporučuji. :) (Michaela Zachrlová)

 

Katka Petrová je skvělá cvičitelka, byla jsem s ní velice spokojená.  Maminku umí skvěle připravit k porodu. Myslím si, že kvůli ní jsem měla tak bezproblémový porod. Velice doporučuji!! (Lucie Zápotocká)


Na cvičení jsem ke Katce jako těhotná chodila v roce 2012 od 15.týdne prakticky až téměř do porodu. Určitě můžu maximálně doporučit, nejenom že se člověk přinutil k nějakému pohybu, což bylo s rostoucím bříškem víc a víc náročné, ale Katka jako zkušená porodní asistentka trpělivě nám vysvětlovala všechny naše dotazy, poznámky a obavy-a jako prvorodičky jsme jich měly až až. Navíc se s většinou maminek z kurzu dále scházíme i teď s dětmi. Díky kurzům jsem tedy šla k porodu o něco klidnější a poučeňější a vlastně se díky Katce i těšila a vznikla tam pro mě nová a skvělá přátelství. (Eva Santos)

 

 

CVIČENÍ TĚHOTNÝCH s registrovanou
porodní asistentkou

Bc. Danielou Vaňkovou

Kontakt

MC RADOST
Tyršova 29
Vyškov
682 01
E-mail: dvaspupikem (zavinac) email.cz
Telefon: 775 369 333
Facebook
Tyto stránky využívají soubory cookie.