Cvičení těhotných a předporodní přípravy Vyškov

Cvičení

Cvičení těhotných  v MC Radost

Upozornění
Prosím volejte až po patnácté hodině!!

Cvičíme pravidelně od 17:00 do 18:00, každé úterý v MC Radost s Katkou a nově i v pátek od 16:00 s Dančou.

Prosím pozor! Maximální kapacita sálu je 15 osob!! Proto prosím volejte předem (pokud chcete přijít poprvé), zda je na cvičení volno. Nemůžu zaručit, že se na všechny dostane pokud přijdou později nebo bez předešlé domluvy!

O cvičení

Toto cvičení je určeno všem budoucím maminkám od 15. týdne těhotenství s fyziologickým průběhem. Těhotenské cvičení je zaměřeno na protažení a posílení svalů celého těla s ohledem na těhotenství. Součástí je i posilování a uvolňování svalů pánevního dna a nácvik správného dýchání. Příprava těla k porodu i poporodnímu období. Pro účast na kurzu je nutné potvrzení lékaře - gynekologa o tom, že těhotná žena může cvičení absolvovat. Stačí vyjádření v těhotenské průkazce.

Cena hodinové lekce: 80,- Kč.

Dáváme potvrzení o absolvování cvičení a předporodního kurzu pro pojišťovnu - je zde možnost proplacení!

Cvičíme:

- úterý od 17:00 do 18:00.

- pátek od 16:00 do 17:00.

Prosím sledujte aktuality!

Mgr. Kateřina Petrová, DiS.

Mgr. Daniela Vaňková

 

Také pořádám kurzy intenzivní předporodní přípravy. Termíny se pravidelně objevují v záložce aktuality nebo na Facebooku.

 V kurzu probereme možnosti přípravy k porodu, fyziologie i možné patologie vyskytující se u porodu, všechny doby porodní a jejich průběh, možnosti tlumení porodních bolestí, úlevové polohy a manévry, správné dýchání při porodu, význam partnera u porodu, homeopatii a aromaterapii při porodu, praktické rady týkající se základní péče o dítě a základy problematiky kojení a šestinedělí.

Kurz je jednodenní a trvá 3 - 3,5 hodiny. Partneři jsou samozřejmě vítáni.

Cena: 600,-kč (účast partnera zdarma)

Předporodní příprava jako dárkový poukaz? Kontaktujte mě na katerina1petrova@seznam.cz.

 

O nás:

Mgr. Kateřina Petrová, DiS.
Po vystudování střední zdravotnické školy ve Vyškově jsem studovala tříletý obor porodní asistentka na Vyšší odborné škole zdravotnické. Po škole jsem nastoupila do FN Brno - porodnice Obilní trh, kde jsem pracovala do září roku 2011. Dále jsem pracovala v sanatoriu Repromeda, které se specializuje na léčbu neplodnosti a ve farmaceutické společnosti. V květnu 2014 jsem ukončila magisterské studium v oboru Sociální pedagogika.

 

CVIČENÍ TĚHOTNÝCH s registrovanou
porodní asistentkou
Mgr. Kateřinou Petrovou, DiS.

O mě: Po vystudování střední zdravotnické školy ve Vyškově jsem studovala tříletý obor porodní asistentka na Vyšší odborné škole zdravotnické. Po škole jsem nastoupila do FN Brno - porodnice Obilní trh, kde jsem pracovala do září roku 2011. Dále jsem pracovala v sanatoriu Repromeda, které se specializuje na léčbu neplodnosti a ve farmaceutické společnosti. V květnu 2014 jsem ukončila magisterské studium v oboru Sociální pedagogika.

Kontakt

MC RADOST
Tyršova 29
Vyškov
682 01
E-mail: katerina1petrova (zavináč) seznam.cz
Telefon: 605 918 563
Facebook
Tyto stránky využívají soubory cookie.