Cvičení těhotných a předporodní přípravy Vyškov

Aktuality


Termíny cvičení:

- začínáme 8. 9. 2020

Prosím, volejte až po patnácté hodině!! A sledujte FB, v případě zrušení lekce.

V září bude pouze kurz předporodní přípravy, a to 20. 9. (neděle) od 10:00. Kurz se bude konat v MC Radost.
V případě zájmu se hlaste na dvaspupikem@email.cz (dávám potvrzení pro pojišťovnu, která Vám kurz proplatí, pokud jste již příspěvek v těhotenství nečerpala na něco jiného).


Zaměřený na podporu přirozeného porodu. Dozvíte se všechny základní informace - kdy jet do porodnice a co vzít s sebou, jak funguje porod, jak pracovat s porodní bolestí včetně alternativních technik atd. Naučíte se dýchat, masírovat i relaxovat. Další témata kurzu: péče o miminko, podpora kojení, šestinedělí a jak řešit poporodní obtíže. Cena: 800 Kč (platba předem) Přihlášky: dvaspupikem@email.cz, 775369333 (Bc. Daniela Vaňková – reg. porodní asistentka)Stále častěji se mi stává, že se maminky z plánovaného kurzu předporodní přípravy odhlásí na poslední chvíli, nebo dokonce bez omluvy nedorazí vůbec. Přichází tak o místo maminky, kterým jsem z kapacitních důvodů musela kurz odříct. Proto jsem se rozhodla zavést platbu předem již při rezervaci. Po rezervaci na mail dvaspupikem@email.cz Vám obratem zašlu informace o platbě a storno podmínkách.


Storno podmínky:

  • při zrušení účasti v kurzu do 7 dní před započetím kurzu -30% z ceny kurzu;
  • při zrušení účasti v kurzu do 1 dne před započetím kurzu -60% ceny kurzu;
  • při zrušení účasti v kurzu v době kratší jak 24 hodin před započetím kurzu -100% z ceny kurzu;
  • akutní zdravotní obtíže, nemoc, předčasný porod v den kurzu nejsou důvodem k vrácení kurzovného!CVIČENÍ TĚHOTNÝCH s registrovanou
porodní asistentkou

Bc. Danielou Vaňkovou

Kontakt

MC RADOST
Tyršova 29
Vyškov
682 01
E-mail: dvaspupikem (zavinac) email.cz
Telefon: 775 369 333
Facebook
Tyto stránky využívají soubory cookie.