Cvičení těhotných a předporodní přípravy Vyškov

Aktuality

Lekce probíhají každé úterý. Další lekce budou:

  • 23. 7.
  • 30. 7.
  • 6. 8.
  • 13. 8.
  • 20. 8.

Prosím, volejte až po patnácté hodině!! A sledujte FB, v případě zrušení lekce.

UPOZORŇUJI, ŽE V SRPNU SE PŘEDPORODNÍ KURZ KONAT NEBUDE!

V září se kurz předporodní přípravy koná 15. 9. (neděle) od 10:00 v MC Radost. V případě zájmu se hlaste na katerina1petrova@seznam.cz (dávám potvrzení pro pojišťovnu, která Vám kurz proplatí, pokud jste již příspěvek v těhotenství nečerpala na něco jiného). 

V kurzu probereme možnosti přípravy k porodu, fyziologie i možné patologie vyskytující se u porodu, všechny doby porodní a jejich průběh, možnosti tlumení porodních bolestí, úlevové polohy a manévry, správné dýchání při porodu, význam partnera u porodu, homeopatii a aromaterapii při porodu, praktické rady týkající se základní péče o dítě a základy problematiky kojení a šestinedělí.

Kurz je jednodenní a trvá 3 - 3,5 hodiny. Partneři jsou samozřejmě vítáni.

Cena: 600,-kč (účast partnera zdarma)

Předporodní příprava jako dárkový poukaz? Kontaktujte mě na katerina1petrova@seznam.cz.


Stále častěji se mi stává, že se maminky z plánovaného kurzu předporodní přípravy odhlásí na poslední chvíli, nebo dokonce bez omluvy nedorazí vůbec. Přichází tak o místo maminky, kterým jsem z kapacitních důvodů musela kurz odříct. Proto jsem se rozhodla zavést platbu předem již při rezervaci. Po rezervaci na mail katerina1petrova@seznam.cz Vám obratem zašlu informace o platbě a storno podmínkách.


Storno podmínky:

  • při zrušení účasti v kurzu do 7 dní před započetím kurzu -30% z ceny kurzu;
  • při zrušení účasti v kurzu do 1 dne před započetím kurzu -60% ceny kurzu;
  • při zrušení účasti v kurzu v době kratší jak 24 hodin před započetím kurzu -100% z ceny kurzu;
  • akutní zdravotní obtíže, nemoc, předčasný porod v den kurzu nejsou důvodem k vrácení kurzovného!CVIČENÍ TĚHOTNÝCH s registrovanou
porodní asistentkou
Mgr. Kateřinou Petrovou, DiS.

O mě: Po vystudování střední zdravotnické školy ve Vyškově jsem studovala tříletý obor porodní asistentka na Vyšší odborné škole zdravotnické. Po škole jsem nastoupila do FN Brno - porodnice Obilní trh, kde jsem pracovala do září roku 2011. Dále jsem pracovala v sanatoriu Repromeda, které se specializuje na léčbu neplodnosti a ve farmaceutické společnosti. V květnu 2014 jsem ukončila magisterské studium v oboru Sociální pedagogika.

Kontakt

MC RADOST
Tyršova 29
Vyškov
682 01
E-mail: katerina1petrova (zavináč) seznam.cz
Telefon: 605 918 563
Facebook
Tyto stránky využívají soubory cookie.